čvc

Zápis ukrajinských dětí do 1. ročníku pro školní rok 2022/2023

Oficiální termín zápisu ukrajinských dětí do 1. ročníku byl 2. 6. 2022. Ke vzdělávání bylo přijato jedno dítě. INFORMACE/ІНФОРМАЦІЯ                              o přijetí žáka k základnímu…(více)

Slavnostní předávání vysvědčení žáků devátých tříd

Slavnostní předávání vysvědčení žáků devátých tříd

Slavnostní předávání vysvědčení žáků devátých tříd - fotografie Jakub Müller (více)

Prvňáčci jsou už čtenáři!
čvn

Prvňáčci jsou už čtenáři!

Prvňáčci se celý rok poctivě učili všechna písmenka, pilně trénovali  a udělali velký kus práce. V červnu se tedy s velkým odhodláním vydali do knihovny za panem králem Abecedníkem I. a jeho krásnou…(více)

Bylo nám fajn (5.A, 5.B)

Bylo nám fajn (5.A, 5.B)

Páté třídy vyrazily do Fajnparku v Chlumci nad Cidlinou a užily si společně krásný den plný zábavy.    (více)