Exkurze 3.tříd do Hradce Králové

Exkurze 3.tříd do Hradce Králové

Jak oslavit pololetní vysvědčení? Školou! Ale ne ladajakou, takovou jak se učilo před 100 lety... Všechny 3.třídy vyjely 1.2. do Hradce Králové. V Muzeu východních Čech děti seděly ve dřevěných…(více)

Kukátko č. 103 leden

Kukátko č. 103 leden

Vyšlo nové Kukátko číslo 103. za měsíc leden. Kukátko-leden-2024.pdf Tak nakoukněte do dění v naší škole. Archiv našeho časopisu za školní rok 2022-2023, 2023-2024 ve složce "KUKÁTKO" (více)

Fotografie ze školní družiny za měsíc LEDEN

Fotografie ze školní družiny za měsíc LEDEN

Fotografie ze školní družiny za měsíc "leden" (více)

Lyžařské závody na Máchovce

Lyžařské závody na Máchovce

Dnes proběhly školní lyžařské závody v areálu Máchovka. Počasí nám přálo, takže vše proběhlo za krásného slunečného svitu. Celkem se zúčastnilo 72 závodníků od první až po devátou třídu. Poděkování…(více)

Hodina tělesné výchovy pro předškoláky

Hodina tělesné výchovy pro předškoláky

V hale ZŠ Komenského jsme přivítali budoucí prvňáčky. Září je ještě hodně daleko, ale paní učitelky si připravily mnoho sportovních stanovišť a děti si tak mohly vyzkoušet to, co je bude čekat na…(více)

Lyžařský kurz 8.B -  leden  2024

Lyžařský kurz 8.B -  leden  2024

Lyžařský kurz 8.B. začínal 8.1.2024 v 10:30 na autobusovém nádraží v Nové Pace. Autobusem jsme jeli do Strážného. Odt.ud jsme šli cca 7,5 km pěšky na Grohmannovu boudu, kde jsme byli ubytovaní. Celý…(více)

Výhra ve výtvarné soutěži

Výhra ve výtvarné soutěži

Žákyně 6.B Lucie Bajerová vyhrála ve výtvarné soutěži s názvem "Nejkrásnější vánoční trhy v Evropě" 3.místo ve své věkové kategorii . Od společnosti Albi obdržela společenskou hru, diář a další…(více)

Oblečení se školním logem

Oblečení se školním logem

Prohlédněte na webových stránkách kraloveskoly.cz/zsnpaka Nebo naskenujte QR kód z úvodní fotografie. Objednávky končí 5. února. (více)

Lyžařský výcvik 8.A

Lyžařský výcvik 8.A

Na lyžařském výcviku jsme byli celkem 5 dní (od 3. - 8.1.2024) s paní učitelkou Šmidrkalovou a panem učitelem Macákem. První den jsme šli kopcem nahoru dvě a půl hodiny. Když už jsme nahoře byli,…(více)

2. místo v krajském finále

2. místo v krajském finále

2. místo v krajském finále 8. 1. 2024 jsme byli účastníky krajského finále ČEPS CUPU ve florbalu. Naši chlapci se postarali o perfektní výsledek a z deseti škol se umístili na 2. místě. Školu…(více)