Atletický čtyřboj

Atletický čtyřboj

13.října proběhlo v Jičíně okresní kolo v atletickém čtyřboji.Naše škola obsadila všechny vypsané kategorie: dívky mladší závodily ve složení A.Bartošová(6.B), K.Kuchařová (6.B), I.Kazdová (6.A), K…(více)

Malá kopaná

V úterý 10. října 2023 se žáci Václav Vít, Jakub Vít, Aleš Brendl, Matyáš Hujer, Samuel Topič, Daniel Brendl, Ondřej Mašek a Filip Kotyk zúčastnili okrskového kola v minifotbale, které se konalo na…(více)

Preventivní kurz na Malé Skále

Preventivní kurz na Malé Skále

Šesté třídy byly opět letos se svými učiteli na preventivním pobytu na Malé Skále. Počasí nám přálo, tak jsme většinu času trávili venku. Seznámili jsme se tak s okolím Panteonu a řeky Jizery. Jako…(více)

Koulelo se, koulelo, aneb učíme se s jablíčky

Koulelo se, koulelo, aneb učíme se s jablíčky

Ve dnech 4. 10. – 6. 10. 2023 probíhaly ve třídě I. S projektové dny. Projekt se prolínal všemi vyučovanými předměty. Jablíčka jsme si byli vlastnoručně nasbírat, zpívali a četli jsme si o nich,…(více)

Přespolní běh 2023

Přespolní běh 2023

V úterý 3.října proběhlo v Nové Pace okresní kolo v přespolním běhu. Tradiční podzimní soutěž pro školní týmy uspořádalo místní gymnázium. Za naši školu nastoupili…(více)

KUKÁTKO Č. 99 ZÁŘÍ

KUKÁTKO Č. 99 ZÁŘÍ

Vyšlo nové Kukátko číslo 99. za měsíc září. Kukátko-září-2023.pdf Tak nakoukněte do dění v naší škole. Archiv našeho časopisu za školní rok 2022-2023 ve složce "KUKÁTKO" (více)

Fotografie ze školní družiny za měsíc ZÁŘÍ

Fotografie ze školní družiny za měsíc ZÁŘÍ

Fotografie ze všech oddělení školní družiny za měsíc září. (více)

Klášter

Páté třídy naší školy otevřely dveře zajímavému týdnu. Byly první na akci : „Prevence proti úrazům“. Celé úterní dopoledne se děti věnovaly praktické i teoretické výuce v krásných…(více)

World Marathon Challenge 2023

Ve čtvrtek 21.9.2023 proběhl v Jičíně atletický závod World Marathon Challenge pořádaný Rotary clubem Jičín  pod patronací starosty Jičína. Naše škola se těchto závodů zúčastnila již potřetí. Celkem…(více)

Prevence proti úrazům

Prevence proti úrazům

Děti prvního stupně se hned v září vydaly na příjemnou návštěvu nově zrekonstruovaného kláštera v Nové Pace. Prohlédli jsme si nové prostory, poslechli jsme si přednášku týkající se úrazů a prevence…(více)